عمل افزایش سایز اندام تناسلی

  1. خانه
  2. /
  3. مقالات
  4. /
  5. عمل افزایش سایز اندام تناسلی

عمل افزایش سایز اندام تناسلی یا فالوپلاستی عملی است که به منظور بزرگ کردن دائمی آلت کوچک انجام می‌شود و نگرانی‌ های جسمی و روانی آقایان را برطرف می‌کند. اکثر بیماران پس از عمل افزایش سایز اندام تناسلی اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنند، دیگر هنگام نزدیکی نگران کوچک بودن آلت خود نیستند و با رفع مشکل آلت تناسلی لذت بیشتری از رابطه خود می‌برند.

tel://02188776801

اندازه متوسط آلت مردان 13 سانتی‌متر یا 5 اینچ (در حالت نعوظ) طبیعی در نظر گرفته می‌شود. علیرغم داشتن طول آلت تناسلی طبیعی، بسیاری از مردان تصور اغراق‌آمیزی و انتظار بالایی در مورد اندازه طبیعی آلت خود دارند و این فرضیه منجر به علاقه‌مندی به مداخلات مختلفی می‌شود که ادعا می‌کنند طول یا دور آلت تناسلی را افزایش می‌دهند.

بیشتر بخوانید: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آناتومی بدن مرد و نقش هر کدام از اعضای دستگاه تناسلی مردان، کلیک کنید.

 

قبل از عمل افزایش سایز اندام تناسلی نیز باید مانند هر عمل زیبایی دیگری به دقت درباره عوارض، نتایج و اثرهای جانبی عمل تحقیق کرد و جراح مجرب و ماهری را انتخاب کرد که در زمینه انجام عمل افزایش سایز اندام تناسلی از تجربه و دانش بالایی برخوردار باشد.

جهت کسب اطلاعات دقیق در این زمینه می‌توانید با دکتر فرشاد نامداری فوق تخصص ارولوژی و با شماره‌ی ۰۲۱۸۸۷۷۶۸۰۱ تماس حاصل نمایید.

بخش‌ های مختلف عمل افزایش سایز اندام تناسلی

همان‌گونه که بدیهی می‌باشد، عمل افزایش سایز اندام تناسلی دارای بخش‌های مختلفی است که در ادامه بررسی می‌شود:

1.افزایش طول آلت

هزینه عمل افزایش سایز اندام تناسلی

 

عمل بلندتر کردن آلت بخشی از عمل افزایش سایز اندام تناسلی است. جراح بخشی از آلت، یعنی حدود یک سوم طول کل آن را بیرون می‌آورد که داخل بدن پنهان شده است.

طول آلت در حالت کشیده شده با دست (SPL) با طول نعوظ ارتباط تنگاتنگ دارد و در واقع حداکثر طولی است که آلت هنگام نعوظ به آن می‌رسد. بلندی واقعی آلت راست شده غالباً کمتر از SPL است.

برخی جراحان این نکته را بیان می‌کنند که اکثر آقایان فقط می‌خواهند طول آلت را هنگام شل و نیمه شق بودن افزایش دهند.

مطالعه بیشتر: برای اطلاع از علت زود شل شدن نعوظ در مردان و روش های غیرتهاجمی در درمان شلی آلت، کلیک کنید.

2.افزایش قطر آلت

 در این مرحله، جراح چربی گرفته شده از شکم یا باسن را برای قطور کردن آلت تزریق می‌کند تا سیلندرهای نعوظ آلت در زیر پوست پهن‌تر شود. به این ترتیب قطر آلت در سراسر بدنه و پشت آن در داخل بافت‌های عمقی داخل ناحیه درون شرمگاهی بیشتر می‌شود.

موفقیت عمل قطور کردن آلت با استفاده از بافت بدن خود بیمار بالا است و نتایج عمل نیز گاهی دائمی است.

متقاضیان عمل افزایش سایز اندام تناسلی

جراحی افزایش طول آلت باید در نهایت دقت و احتیاط انجام شود، به خاطر داشته باشید که این عمل آخرین روشی است که متخصصین پس از امتحان درمان‌های دیگری مانند مشاوره و روانکاوی و روش‌های غیر جراحی به آن روی می‌آورند.

عمل افزایش سایز اندام تناسلی

 در عمل افزایش سایز اندام تناسلی، جراح برای افزایش طول آلت با ایجاد کردن برشی در پایین شکم رباط‌های پایه آلت را قطع می‌کند. این رباط‌ها بلند شدن طبیعی آلت تناسلی را ممکن می‌کنند. سپس بافت بین استخوان شرمگاهی و آلت بلند شده قرار داده می‌شود.

جراح برش‌های طویل پیچیده‌ای را مانند V-Y پلاستی، Z پلاستی، M پلاستی و حتی ZZ پلاستی ایجاد می‌کند که همگی با توجه به شکل برش نام‌گذاری شده‌اند.

که جراح روی کشاله ران می‌کشد یا رویکرد محافظه‌کارانه‌تری را برای ایجاد برش با چاقوی جراحی انتخاب می‌کند. یک نمونه از این برش‌های محافظه‌کارانه برشی عرضی به طول یک اینچ است که به صورت افقی دقیقاً بالای پایه آلت ایجاد می‌شود.

جای زخم ناشی از برش عرضی به اندازه برش‌های ذکر شده نیست. مدت زمان عمل بزرگ کردن آلت به مورد خاص هر بیمار بستگی دارد و حدود یک تا چهار ساعت طول می‌کشد.

عمل بزرگ کردن آلت

بعد از جراحی افزایش سایز اندام تناسلی

به مدت ۲۴ تا ۷۲ ساعت پس از جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی سوندی در بدن بیمار قرار داده می‌شود که داروی بی‌حسی را در ناحیه جراحی آزاد می‌کند تا بیمار راحت‌تر باشد.

به علاوه بیمار در این مدت داروهایی برای جلوگیری از نعوظ دریافت می‌کند تا گرفت‌ها (پیوندها) و بخیه‌ها از جا درنیایند. از بیمار خواسته می‌شود تا ۶ ماه بعد از جراحی عمل افزایش سایز اندام تناسلی از سیگار کشیدن و استعمال دیگر دخانیات خودداری کند.

مطالعه بیشتر: برای داشتن اطلاعات بیشتر راجع به آلت پرده دار و درمان آن، کلیک کنید.

آلت پس از عمل افزایش سایز اندام تناسلی قطور کردن بسیار قرمز و متورم می‌شود. دوران نقاهت نیز بیش از ۶ هفته طول می‌کشد.زخم کوچکی پس از جراحی افزایش طول آلات تناسلی روی پایه شکم باقی می‌ماند که تنها اثر انجام عمل افزایش سایز اندام تناسلی است.

این زخم نیز به سرعت التیام می‌یابد. آلت و کیسه بیضه پس از عمل افزایش سایز اندام تناسلی متورم است و فرو نشستن ورم مدتی زمان می‌برد.

مراقبت پس از عمل افزایش سایز اندام تناسلی

پس از عمل افزایش سایز اندام تناسلی از بیماران خواسته می‌شود تا به مدت حداقل ۶ هفته رابطه جنسی نداشته باشند. اگر بیمار به دقت توصیه‌های مربوط به مراقبت پس از عمل افزایش سایز اندام تناسلی، از جمله دو هفته استراحت مطلق را رعایت کند، دوران بهبود در اکثر موارد دردناک نخواهد بود. پانسمان پس از یک هفته برداشته می‌شود و بخیه‌ها نیز چون از نوع جذبی است نیازی به کشیدن ندارد.

بیماران معمولاً فعالیت‌های طبیعی روزمره را پس از ۴ تا ۶ هفته ازسر می‌گیرند.اگرچه برگشتن بافت به حالت طبیعی ۹ تا ۱۸ ماه طول می‌کشد. بیماران ممکن است ناراحتی مختصری را در دوران بهبود تجربه کنند، اما کوچک‌ترین دردی حس نخواهند کرد.

در هر حال مسکن خوراکی برای آرام کردن درد تجویز می‌شود.بیمار می‌تواند بعد از عمل افزایش سایز اندام تناسلی دستشویی برود و بنشیند و غذا بخورد.

مطالعه بیشتر: برای کسب اطلاعات بیشتر از علت کوچک شدن بیضه ها و برای بزرگ شدن بیضه چکار باید کرد؟ کلیک کنید.

اما به غیر از این موارد اجازه حرکت ندارد و باید به پشت دراز بکشد. به بیماران توصیه می‌شود. که تخت را با گذاشتن دو کتاب قطور زیر پایه‌های پایین تخت بالا بیاورند تا سر کمی پایین‌تر از بدن قرار بگیرد و به این ترتیب ورم بیشتر نشود.

ورم شدید اجازه نمی‌دهد خون کافی به پوست آلت برسد و در نتیجه با مرگ پوست و از بین رفتن پوست بدنه اندام تناسلی مواجه می‌شویم؛ اما اگر بیمار در حالت درازکش قرار بگیرد.

این مشکل پیش نمی‌آید؛ اما اگر این عارضه پیش بیاید، می‌توان آن را با جراحی اصلاح کرد.بیمار پس از گذشت دو هفته می‌تواند حرکت کردن را به تدریج در هفته سوم شروع کند.

البته انجام هرگونه فعالیت شدید بدنی (باشگاه رفتن، دویدن و …)، رابطه جنسی از هر نوع و بلند کردن اشیاء سنگین‌تر از نیم کیلو تا شش هفته پس از جراحی مطلقاً ممنوع است.

 

ویزیت‌ های پس از جراحی بزرگ کردن آلت

نخستین ویزیت ۴ هفته پس از عمل افزایش سایز اندام تناسلی انجام می‌شود. اگر همه چیز طبق انتظار پیش رفته باشد، ویزیت دوم برای سه ماه بعد زمان‌بندی می‌شود.

پزشک تمرین‌های کششی بافت همبند جای زخم را در این جلسه آموزش می‌دهد. ویزیت بعدی یک ماه بعد برای بررسی روش انجام دادن تمرین‌ها و اطمینان از دستیابی به نتیجه بهینه در نظر گرفته می‌شود.

نتایج جراحی افزایش سایز اندام تناسلی

نتیجه عمل افزایش طول آلت دائمی است. اکثر مردان از نتیجه عمل افزایش سایز اندام تناسلی هم به لحاظ زیبایی و هم به لحاظ عملکردی رضایت کامل دارند و نارضایتی احتمالی معمولاً به عمل تزریق چربی مربوط می‌شود.

بسیاری از بیماران پس از مدتی تصمیم می‌گیرند که تزریق چربی یا جراحی دیگری را برای اصلاح بدشکلی آلت تناسلی انجام دهند.

جراحی بزرگ کردن آلت

عوارض عمل افزایش سایز اندام تناسلی

عوارض عمل افزایش سایز اندام تناسلی (افزایش طول و یا قطور کردن) معمولاً اندک است و شامل عوارضی مانند عفونت و خونریزی می‌شود که پس از هر جراحی دیگری نیز احتمال بروز آن‌ها وجود دارد.

عمل افزایش سایز اندام تناسلی معمولاً هیچ اختلالی را در عملکرد، حس، نعوظ یا ادرار ایجاد نمی‌کند. اگرچه گرفت (پیوند) چربی دائمی است، اما نتایج تزریق چربی دائم نیست.

در موارد قطع تاندون های نگهدارنده آلت ممکن است آلت رو به پایین سفت شود .جمع شدن آلت به ندرت رخ می‌دهد، اما گاهی در اثر انقباض معمول جای زخم پیش می‌آید که با تمرین‌ های کششی بافت همبند جای زخم که پس از عمل شروع می‌شود به خوبی مدیریت می‌شود.

انجام ندادن این تمرین‌ ها باعث می‌شود که تمام یا بخشی از افزایش طول به دست آمده از بین برود. در موارد نادر تولید آدرنالین اضافی به منقبض شدن آلت می‌انجامد.

هزینه عمل افزایش سایز اندام تناسلی

مسلماً قیمت عمل جراحی دستگاه تناسلی مردان برای جراحی افزایش طول آلات تناسلی، معیار مناسبی برای تشخیص مهارت یا تجربه جراح و یا نشان دهنده موفقیت‌آمیز و رضایت بخش بودن جراحی نیست.

طبیعی است که حق‌الزحمه جراحان مجرب بالاتر باشد. این موضوع را به این جهت یادآوری کردیم که تصمیم‌گیری را صرفاً بر مبنای دستمزد پایین‌تر انجام ندهید و به توصیه‌های بیماران قبلی جراح انتخابی خود و اعتبار و خوش نامی ایشان نیز توجه کنید.

به خاطر داشته باشید که این جراحی بر روی یکی از حساس‌ ترین و سرنوشت‌ سازترین نقاط بدن انجام می‌شود و جدای از سایر بیماری های آلت تناسلی است، پس زندگی و آرامش خود را به بهای صرف مبلغی کمتر به دست جراحان بی‌دقت نسپارید.

باز هم یادآوری می‌کنیم که هزینه عمل افزایش سایز اندام تناسلی با توجه به مهارت تمام جراحان یکسان نیست. برای انجام عمل افزایش سایز اندام تناسلی در مردان می‌توان از تجارب درمانی بیماران قبلی بهره گرفت.

همچنین در این زمینه می‌توان از تجارب جناب آقای دکتر فرشاد نامداری جراح و فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان با سابقه بیش از 15 سال جراحی موفق در این زمینه کمک گرفت.

دکتر فـرشاد نامداری، عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی و حائز رتبه دوم بورد کشوری تخصصی اورولوژی می‌باشد. ایشان دانش‌آموخته و دستیار ممتاز دانشکده علوم پزشکی تهران می‌باشند. با بهره‌گیری از دانش و تجربه ایشان می‌توان به‌خوبی از عمل افزایش سایز اندام تناسلی در مردان اطمینان حاصل کرد.

منبع مقاله:

www.news-medical.net/health/Does-Cosmetic-Penis-Enlargement-Surgery-Work-Is-It-Dangerous

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید