کوتاه بودن طول آلت تناسلی یک عامل نگران کننده در برخی از مردان می­‌باشد و همین امر باعث کمبود اعتماد به نفس و احساس ناخوشایندی در آن‌ها می‌­شود. چاقی و داشتن اضافه وزن،جراحی پروستات، بیماری پیرونی، آلت نهفته و کشیدن سیگار از رایج­ترین علل کوتاهی آلت تناسلی مردان است. خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی متخصصین اورولوژی توانسته‌اند با روش جراحی افزایش طول آلت این مشکل را برطرف کنند. جراحی افزایش آلت تناسلی چگونه انجام می‌شود،مزایا و معایب آن چیست؟ در ادامه به‌طور کامل توضیح داده شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره جراحی افزایش طول آلت تناسلی و یا رزرو نوبت در مطب دکتر فرشاد نامداری با شماره تلفن­‌های 09107585358 و ­ 88776801 تماس حاصل فرمایید.

طول آلت تناسلی نرمال


اندازه طبیعی آلت تناسلی به چه میزانی می‌باشد؟ یک آلت تناسلی مردانه به صورت طبیعی چقدر باید بزرگ باشد و چه میزانی طول داشته باشد؟ اندازه آلت تناسلی به طور متوسط در حالت خوابیده و شل 3.6 اینچ (9.16 سانتی متر) ، و 5.17 اینچ (13.24 سانتی متر)  در حالت کشیده (از استخوان لگن تا نوک آلت تناسلی اندازه‌گیری می‌شود) و 5.16 اینچ (13.12 سانتی متر) در حالت نعوظ است.

متوسط دور آلت تناسلی در حالت خوابیده 3.7 اینچ (9.31 سانتی متر) و 4.59 اینچ (11.66 سانتی متر) در حالت نعوظ است.

چه کسانی برای عمل بزرگ کردن آلت تناسلی مناسب هستند؟


چه کسانی برای عمل بزرگ کردن آلت تناسلی مناسب هستند؟

در اصل ، تقریباً هر آلت تناسلی قابل بزرگ شدن است ، اما بعضی از شرایط مورد نیاز برای عمل جراحی وجود دارد:

  • وضعیت بیمار: بیمار باید به سن قانونی رسیده و از نظر سلامتی کلی برای عمل مناسب باشد. به خصوص با جراحی زیبایی شناسی یا پلاستیک که از نظر پزشکی لازم نیست ، مهم است که بیماران در معرض خطرات غیرضروری قرار نگیرند.
  • مشاوره: در طول مشاوره پزشک در مورد خواسته هایتان با شما بحث خواهد کرد و آناتومی و ابعاد آلت تناسلی شما را تعیین می‌کند.
  • روشن کردن انتظارات: علاوه بر این ، انتظارات شما برای بزرگ شدن آلت تناسلی جراحی مورد بحث قرار خواهد گرفت. برای جلوگیری از ناامیدی و اطمینان از رضایت شما از نتیجه ، پزشک دقیقاً آنچه را که از نظر پزشکی ممکن است و آنچه در آن محدودیت‌های درمان بزرگ شدن آلت تناسلی وجود دارد ، مشخص می‌کند. مهم است که به وعده‌های نادرست نپردازیم و انتظارات دروغین را بالا نبریم.
  • برنامه ریزی دقیق: یک عمل جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی ، مانند هر عمل جراحی دیگر ، نیاز به توجه و برنامه ریزی دارد.
  • تخصص پزشک: جراح خود را با دقت انتخاب کنید! تخصص پزشک معالج در جراحی دستگاه تناسلی و داشتن تجربه در بزرگ شدن آلت تناسلی برای دستیابی به نتیجه مطلوب بسیار مهم است و هنگام جستجوی یک متخصص باید این موارد را در ذهن خود داشته باشید.

آمادگی‌های لازم قبل از جراحی


جراحی شما ممکن است در بیمارستان معتبر ، مرکز سرپایی مستقر یا مجموعه جراحی مستقر در مطب انجام شود. بیشتر مراحل بزرگ شدن آلت تناسلی حداقل یک تا یک و نیم ساعت طول می‌کشد اما ممکن است طولانی تر نیز باشد.

  • داروها برای راحتی شما در طی عمل جراحی تجویز می‌شوند.
  • بیهوشی عمومی معمولاً در طی عمل انجام می‌شود ، اگرچه بی حسی موضعی با آرام بخش وریدی یا بدون آن نیز ممکن است در بعضی موارد مطلوب باشد.
  • برای ایمنی شما در حین عمل ، از مانیتورهای مختلفی برای بررسی وضعیت قلب ، فشار خون ، نبض و میزان اکسیژن در گردش خون شما استفاده می‌شود.
  • جراح شما در حین جراحی، نقشه جراحی مورد بحث با شما را دنبال خواهد کرد.

جراحی افزایش طول آلت تناسلی


جراحی افزایش طول آلت تناسلی

تنها روش‌های مؤثر برای بزرگ شدن آلت تناسلی جراحی و روش‌های پزشکی و زیبایی شناسی است. آلت تناسلی مرد از یک قسمت مرئی و یک قسمت پنهان در بدن تشکیل شده است. در طی عمل جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی ، رباط‌های پشتیبان و نگه دارنده آلت تناسلی در یک عمل جراحی (لیگامنتولیز یا عمل برش رباط پشتیبان و نگه دارنده) قطع می‌شوند. این امر به شما امکان می‌دهد بخشی از آلت تناسلی “پنهان” را به سمت پایین و خارج از بدن حرکت دهید. بنابراین بخش قابل مشاهده آلت افزایش می‌یابد و منجر به افزایش طول بین 2 تا 6 سانتی متر در حالت شل می‌شود.علاوه بر برش رباط‌های آلت تناسلی ، با کاهش بافت چربی در ناحیه پوبیک می‌توان بزرگ شدن چشمی بیشتری برای آلت تناسلی انجام داد. اگر قسمت قابل مشاهده آلت تناسلی مرد توسط انبوهی از بافت چربی احاطه شده باشد ، لیپوساکشن می‌تواند باعث شود که تمام طول آلت تناسلی مجدداً در بعضی موارد قابل مشاهده باشد ، ممکن است یک عمل جراحی کاهش چربی (لیفت پوبیک) لازم باشد.در حالت نعوظ ، طول آلت عمدتاً توسط بافت نعوظ تعیین می‌شود ، بدین معنی که طول آلت نعوظ فقط به میزان کمی با جراحی تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

بهبودی بعد از عمل بزرگ شدن آلت تناسلی مرد


جراح شما مجموعه ای از دستورالعمل‌های مربوط به مراقبت‌های بعد از عمل را به شما می‌دهد. این موارد مربوط به دوره ریکاوری است و باید طبق آن رعایت شود. وقتی جراح درنظر گرفت شما به اندازه کافی خوب هستید که به خانه بازگردید ، مرخص خواهید شد. اگر شما یک بی حسی موضعی داشته باشید در همان روز قادر خواهید بود به خانه بازگردید. اما اگر بیهوشی عمومی داشتید ، ممکن است یک شب در بیمارستان یا مطب بستری شوید و فردای آن روز در صورتی که مشکلی نداشته باشید، مرخص شوید.

استراحت و بهبودی

بعد از جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی می‌توان انتظار درد و ناراحتی جزئی داشت اما به شما مسکن می‌دهند تا این موضوع را کنترل کنید. آلت تناسلی شما در یک جراحی پوشانده می‌شود که در فواصل زمانی تعویض و پانسمان مجدد می‌شود. هنگامی که این عمل برداشته شود ، ممکن است متوجه یک زخم کوچک شوید ، اما در نهایت با رشد جدید موهای ناحیه پوست شما مخفی می‌شود.

پس از بازگشت به خانه ، استراحت کرده و خود را بیش از اندازه تحت فشار قرار ندهید. اگر قبل از عمل جراحی کار خود را تعطیل کرده‌اید ، بهترین استفاده را از این زمان برده و استراحت کنید. به خودتان فرصت دهید تا زخم شما التیام یابد.

ماساژ و بهداشت روزانه

مهم است که روزانه آلت تناسلی خود را با استفاده از وازلین ماساژ دهید ، که به جلوگیری از ایجاد توده در سطح پوست آن کمک می‌کند. این امر همچنین باعث می‌شود آلت تناسلی مرد به سمت یک طرف کج نشود. این ناحیه را تمیز نگه دارید ، به خصوص در حالی که در حال بهبود است اما از ورود آب به داخل آن خودداری کنید. به جای اینکه دوش بگیرید ، برای تمیز کردن این ناحیه از یک پد یا اسفنج استفاده کنید. تا یک ماه بعد از عمل جراحی ، شنا نکنید و در هیچ ورزشی مشارکت نکنید.

مراجعات بعدی به پزشک بعد از انجام عمل جراحی

اگر بخیه‌های غیر قابل حل (عادی) داشته باشید ، پس از گذشت ده تا چهارده روز بعد از عمل ، این بخیه‌ها برداشته می‌شوند. همچنین از شما خواسته خواهد شد برای یک سری از معاینات بعدی به کلینیک مراجعه کنید که پیشرفت شما را در طی یک دوره زمانی مشخص نظارت خواهد کرد.

اگر تصمیم به جراحی طولانی تر شدن آلت تناسلی گرفتید ، از “تقویت کننده آلت تناسلی” استفاده کنید که به افزایش این طول کمک می‌کند. جراح شما در مورد نحوه استفاده از این موارد به شما توصیه می‌کند.

از فعالیت بدنی خودداری کنید

به مدت یک ماه بعد از عمل از بلند کردن اجسام سنگین یا هرگونه فعالیت شدید بدنی خودداری کنید. قبل از سرگیری روابط جنسی یک ماه تا 6 هفته صبر کنید. عملکرد جنسی شما تحت تأثیر این عمل جراحی قرار نخواهد گرفت و همچنین توانایی ادرار کردن شما نیز تحت تأثیر این جراحی قرار نمی‌گیرد. قبل از مشاهده نتایج کامل این عمل جراحی می‌تواند 3 تا 6 ماه طول بکشد.

عوارض


عوارض این جراحی بسیار نادر هستند اما می‌توانند اتفاق بیفتند. این یک ریسک با تمام انواع جراحی است. اگر متوجه چیزی غیر از مواردی نظیر خونریزی بیش از حد هستید و مایعاتی زیر پوست آلت شما جمع شده است؛ عفونت؛ درد شدید؛ در تنفس خود مشکل دارید یا دردهای قفسه سینه دارید، سریعاً با جراح خود تماس بگیرید.

سایر عوارض به همان اندازه جدی شامل ترومبوز (لخته شدن خون) ، آسیب عصبی و آمبولی ریوی (تشکیل لخته خون در ریه‌ها) است. این موارد همچنین نیاز به مراقبت فوری پزشکی دارند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید