زگیل تناسلی یکی از شایع‌ترین انواع عفونت‌های مقاربتی است که افراد ممکن است به آن دچار شوند. ویروسی که باعث ایجاد زگیل تناسلی در بدن ما می‌شود، ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) نامیده می‌شود. در ادامه این مقاله می خواهیم توضیحات بیشتری درباره انتخاب بهترین دکتر درمان زگیل تناسلی در تهران ارائه دهیم با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

tel://02188776801

انواع مختلفی از HPV وجود دارد؛ و تقریباً همه افراد فعال از نظر جنسی در مقطعی حداقل به یک نوع از HPV مبتلا می‌شوند.

زگیل تناسلی

تعریف زگیل تناسلی در انتخاب بهترین دکتر درمان زگیل تناسلی در تهران

مطالعه بیشتر: جهت کسب دانش بیشتر در خصوص راه های انتقال زگیل تناسلی و نحوه تشخیص زگیل تناسلی، کلیک کنید.

زگیل تناسلی بر بافت‌های مرطوب ناحیه تناسلی تأثیر می‌گذارد. آن‌ها می‌توانند مانند برجستگی‌های کوچک و همرنگ پوست به نظر برسند. برجستگی‌ها ممکن است شبیه گل کلم باشند. اغلب، زگیل‌ها خیلی کوچک هستند که با چشم شما دیده نمی‌شوند. برخی از سویه‌های HPV تناسلی می‌توانند باعث ایجاد زگیل تناسلی شوند.

برخی دیگر می‌توانند باعث بروز بیماری سرطان در فرد بدن مبتلا شوند. علی‌رغم مواردی که گفته شد بیماری زگیل تناسلی هم درمان‌پذیر و هم کاملاً قابل پیشگیری است. از این رو در این مقاله به بررسی 10 مورد از بهترین دکتر درمان زگیل تناسلی در تهران می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید: تفاوت زگیل تناسلی با زگیل معمولی در چیست و زگیل معمولی در ناحیه تناسلی چگونه درمان می شود.

لیست بهترین دکتر درمان زگیل تناسلی در تهران

1) دکتر فرشاد نامداری:

شماره تلفن جهت تماس: 0218877680109107585358

آدرس پیج اینستاگرام: drfarshadnamdari@

دکتر نامداری از بهترین پزشکان متخصص در درمان بیماری زگیل تناسلی در تهران می‌باشد که حائز تحصیلات جراح و فوق تخصص کلیه، مجاری ادراری و ناباروری مردان (جراح پیوند کلیه) می‌باشد. دکتر نامداری دانش‌آموخته و دستیار ممتاز دانشگاه علوم پزشکی تهران و رتبه دوم کشوری بورد تخصصی اورولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه می‌باشد.

دکتر نامداری به عنوان بهترین دکتر درمان زگیل تناسلی در تهران به جز موارد ذکر شده قبلی دکتر فرشاد نامداری دارای رزومه پژوهشی پرباری است و مقاله‌ها و تألیفات ارزشمند زیادی را در مورد بیماری‌های مجاری ادراری – تناسلی از جمله زگیل تناسلی در مجلات علمی با اعتبار دنیا منتشر کرده است.

دکتر نامداری دارای کارنامه‌ای درخشان و تجربه‌ای فراوان در زمینه درمان بیماری زگیل تناسلی بوده و مراجعین به این پزشک جراح از اخلاق خوب، دانش بالا، مسئولیت‌پذیری و دقت زیاد ایشان در حیطه امر تشخیص و درمان بیماری زگیل تناسلی رضایت دارند.

مطالعه بیشتر: آیا زگیل تناسلی خارش دارد؟ سوالی که ممکن است برای بسیاری پیش بیاید، علائم زگیل تناسلی چیست؟، کلیک کنید.

این خصوصیات سبب شده که دکتر نامداری دارای شهرت بالایی در زمینه درمان بیماری‌های مجاری ادراری و دستگاه تناسلی به‌ویژه درمان زگیل تناسلی شده است. با انجام جراحی فتق توسط دکتر نامداری و داشتن قدرت مسئولیت‌پذیری و پیگیری بالای ایشان در تکمیل فرایند می‌توان با اطمینان از برطرف شدن مشکل زگیل تناسلی شما سخن بگوییم. دکتر نامداری یکی از گزینه‌ها برای بهترین دکتر درمان زگیل تناسلی در تهران می‌باشد.

2) دکتر محمد رضا جعفری:

دکتر محمدرضا جعفری دارای تحصیلات تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) است.

3) دکتر عرفان امینی:

دکتر عرفان امینی دارای تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) می‌باشد.

4) دکتر مجتبی عاملی:

دکتر مجتبی عاملی از جمله پزشکان معالج در زمینه درمان زگیل تناسلی بوده که دارای تحصیلات فلوشیپ اندواورولوژی و متخصص اورولوژی ( جراح کلیه و مجاری ادراری) است.

5) دکتر رامین عشرت خواه:

دکتر رامین عشرت خواه دارای تحصیلات دانشگاهی تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) می‌باشد.

6) دکتر مظفر رضوانی زاده:

دکتر مظفر رضوانی زاده متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری و هیئت علمی دانشگاه از پزشکان معالج در زمینه درمان بیماری‌های عفونی من جمله بیماری زگیل تناسلی می‌باشد.

7) دکتر علی محمد فخر یاسری:

دکتر علی محمد فخر یاسری دارای تحصیلات آکادمیک تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) می‌باشد.

8) دکتر شهرام شعبانی نیا:

دکتر شهرام شعبانی نیا دارای مدرک تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) می‌باشد.

9) دکتر البرز وشتاسبی:

دکتر البرز وشتاسبی دارای تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) می‌باشد.

10) دکتر احمدرضا رفعتی:

دکتر احمدرضا رفعتی دارای مدرک تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) می‌باشد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید