بهترین دکتر جراحی هیدروسل در تهران

هیدروسل نوعی تورم در کیسه بیضه است (کیسه‌ای از جنس پوست که بیضه‌ها را نگه می‌دارد). این تورم زمانی اتفاق می‌افتد که مایع در کیسه نازکی که بیضه را احاطه کرده است جمع شود. در ادامه این مقاله می خواهیم توضیحات بیشتری درباره انتخاب بهترین دکتر جراحی هیدروسل در تهران ارائه دهیم با ما در ادامه مطلب همراه باشید و هیدروسل را بیشتر بشناسیم.

tel://02188776801

هیدروسل

هیدروسل بیماری است که بیشتر در نوزادان شایع است. بسته به اینکه بیماری هیدروسل چگونه در بدن ایجاد می‌شود، این بیماری می‌تواند متفاوت باشد.
دو شکل رایج از این بیماری به نام‌های هیدروسل غیر ارتباطی و ارتباطی وجود دارد. زمانی که کیسه بیضه بسته می‌شود، هیدروسل غیر ارتباطی رخ می‌دهد و بدن شما مایع اضافی را جذب نمی‌کند. مایع باقیمانده معمولاً ظرف یک سال جذب بدن می‌شود.

هیدروسل در معرفی بهترین جراحی هیدروسل در تهران

هیدروسل ارتباطی زمانی اتفاق می‌افتد که کیسه اطراف بیضه شما بسته نشود. این امر اجازه می‌دهد تا مایع به داخل و خارج جریان یابد. همچنین هیدروسل نوک یک نوع نادر است که در افراد بدون بیضه یافت می‌شود و می‌تواند در پوشش دیواره لگن ایجاد شده و می‌تواند باعث تورم دردناک در غدد لنفاوی کشاله ران شود. این می‌تواند با کیست تخمدان، آندومتریوز و بسیاری از شرایط دیگر اشتباه گرفته شود که تشخیص و درمان را دشوار می‌کند.

 

بعضی از موارد هیدروسل تا سن 1 سالگی بدون درمان از بین می‌روند در افراد بزرگ‌سال فقط در صورتی که هیدروسل ناشی از التهابی مانند ضربه یا عفونت باشد یا کوچک باشند ممکن است به طور خود به خود از بین بروند؛ اما اگر کیسه بیضه متورم به نظر می‌رسد، لازم است که برای درمان آن به یک پزشک متخصص اورولوژی مراجعه کنید.

اگر هیدروسل شما به خودی خود از بین نرود یا بسیار بزرگ شود، ممکن است نیاز به جراحی آن توسط متخصص اورولوژی داشته باشد. همچنین اگر هیدروسل غیر ارتباطی باشد (شایع‌ترین در بزرگ‌سالان)، به این معنی که اندازه آن تغییر نمی‌کند یا به طور پیوسته در طول زمان بزرگ می‌شود، احتمالاً نیاز به جراحی دارد.

جراحی برای برداشتن هیدروسل تحت بیهوشی یا بی حسی از راه کمر انجام می‌شود. در بیشتر موارد، شما می‌توانید ظرف چند ساعت پس از جراحی به خانه بروید. در عمل جراحی هیدروسل یک برش کوچک در کیسه بیضه یا شکم (بسته به محل ایجاد هیدروسل) ایجاد شده و هیدروسل با جراحی برداشته می‌شود.

بیشتر بخوانید: عمل هیدروسل در کودکان چقدر می‌تواند جدی باشد؟در هیدروسل در نوزادان چه زمانی باید به پزشک معالج مراجعه نماییم؟

بسته به محل و اندازه، ممکن است برای چند روز به وجود یک درن در ناحیه جراحی شده نیاز داشته باشید. حال سوالی که پیش میاید برای جراحی هیدروسل به چه دکتری مراجعه کنیم، با توجه به اهمیت جراحی هیدروسل، در ادامه فهرستی از بهترین دکتر جراحی هیدروسل در تهران برای انجام عمل هیدروسل ارائه می‌گردد.

 

لیست بهترین دکتر جراحی هیدروسل در تهران

1) دکتر فرشاد نامداری:

شماره تلفن جهت تماس: 0218877680109107585358

آدرس پیج اینستاگرام: drfarshadnamdari@

دکتر فرشاد نامداری از پزشکان فوق تخصص فعال در زمینه جراحی هیدروسل در شهر تهران می‌باشد. ایشان دارای تحصیلات جراح و فوق تخصص کلیه، مجاری ادراری و ناباروری مردان (جراح پیوند کلیه) است. دکتر نامداری دانش‌آموخته و دستیار ممتاز دانشگاه علوم پزشکی تهران و رتبه دوم کشوری بورد تخصصی اورولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه می‌باشد.

دکتر فرشاد نامداری به عنوان بهترین دکتر جراحی هیدروسل در تهارنهمچنین دکتر نامداری کارنامه پژوهشی شامل مقاله‌ها و تألیفات معتبر در زمینه بیماری‌های مجاری ادراری – تناسلی در مجلات علمی دنیا می‌باشد.
دکتر نامداری دارای کارنامه موفق و مهارت بالا در زمینه جراحی هیدروسل بوده و مراجعین به این پزشک جراح به اخلاق، تعامل، حوصله و دقت ایشان در زمینه تشخیص و درمان بیماری پروستات ایشان اشاره دارند.

این موارد باعث حسن شهرت ایشان در زمینه درمان بیماری های مجاری ادراری و دستگاه تناسلی به ویژه درمان بیماری هیدروسل از طریق جراحی شده است.

با انجام جراحی هیدروسل توسط ایشان و روحیه مسئولیت پذیری و دقت ایشان در مراحل جراحی و درمانی می توان به خوبی از درمان بیماری هیدروسل با هر علتی (اعم از هیدروسل ارتباطی یا غیر ارتباطی و…) اطمینان حاصل کرد. دکتر نامداری یکی از گزینه‌ها برای بهترین دکتر جراحی هیدروسل در تهران می‌باشد.

2) دکتر حسین گندم کار:

دکتر حسین گندم کار دارای تخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی سرطان می باشد.

3) دکتر محمدرضا نیک شعار:

دکتر محمدرضا نیک شعار دارای تحصیلات فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) و تخصص جراحی عمومی است.

4) دکتر رامین خطیب سمنانی:

ایشان دارای مدرک تخصص جراحی عمومی است.

5) دکتر مجید رستم نژاد:

ایشان دارای مدرک تخصص جراحی عمومی است.

6) دکتر علیرضا قدیان:

دکتر علیرضا قدیان دارای تحصیلات آکادمیک فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی) و تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) می‌باشد.

7) دکتر بابک ثابت:

ایشان دارای مدرک تخصص جراحی عمومی است.

8) دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد:

معرفی بهترین دکتر جراحی هیدروسل در تهران در سایت دکتر نامداری دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد دارای مدرک تخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص جراحی کودکان است.

9) دکتر داوود نریمان زاده:

ایشان دارای تحصیلات تخصص در زمینه جراحی عمومی است.

10) دکتر محمد عجم:

دکتر محمد عجم متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی( ارولوژی) می‌باشد.

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید