بهترین دکتر پیوند کلیه در تهران

کلیه‌ها دو اندام لوبیایی شکل در بدن ما هستند که در هر طرف ستون فقرات و درست زیر قفسه سینه قرار دارند. هر کدام از کلیه‌ها به اندازه یک مشت است. در ادامه این مقاله می خواهیم توضیحات بیشتری درباره انتخاب بهترین دکتر پیوند کلیه در تهران ارائه دهیم با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

tel://02188776801

عملکرد اصلی کلیه‌ها پالایش کردن و حذف مواد زائد، مواد معدنی و مایعات از خون با تولید ادرار است. هنگامی که کلیه‌ها این قابلیت پالایش کردن را از دست می‌دهند، سطوح مایعات مضر و مواد زائد در بدن تجمع می‌یابد که همین امر می‌تواند فشار خون را افزایش داده و منجر به نارسایی کلیه (مرحله نهایی بیماری کلیوی) در فرد مبتلا شود.

مطالعه بیشتر: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیوند کلیه و تمام نکاتی که باید راجع به این عمل بدانید، کلیک کنید.

مرحله نهایی بیماری کلیوی زمانی رخ می‌دهد که کلیه‌ها حدود 90 درصد توانایی خود را برای عملکرد طبیعی از دست داده باشند. در این حالت ممکن است کارکرد کلی بدن به خطر افتاده و برای رفع این مشکل نیاز است که یک کلیه جایگزین و سالم در بدن فرد بیمار قرار داده شود.

پیوند کلیه

تعریف پیوند کلیه در معرفی بهترین دکتر پیوند کلیه در تهرانپیوند کلیه جراحی است که با هدف جایگزینی کلیه بیمار با کلیه سالم از اهدا کننده صورت می‌پذیرد.
علل شایع مرحله نهایی بیماری کلیوی که می‌تواند منجر به از دست رفتن کلیه شود شامل موارد زیر می‌باشد:
● ابتلا به بیماری دیابت
● فشار خون بالا مزمن و کنترل نشده
● گلومرولو نفریت مزمن که به معنی التهاب و زخم گسترده در فیلترهای کوچک داخل کلیه‌ها می‌باشد.
● بیماری کلیه پلی‌کیستیک

افراد مبتلا به بیماری کلیوی در مرحله نهایی باید از طریق دستگاه (دیالیز) یا پیوند کلیه مواد زائد را از جریان خون خود خارج کنند تا زنده بمانند. پیوند کلیه اغلب درمان انتخابی برای نارسایی کلیه است، در مقایسه با یک عمر تحت دیالیز بودن.

پیوند کلیه می‌تواند بیماری مزمن کلیه یا بیماری کلیوی مرحله نهایی را به طور بهتر و کاراتر و با عوارض بسیار کمتری درمان کند تا به شما کمک کند احساس بهتری داشته باشید و عمر طولانی‌تری داشته باشید. به طور کلی مزایای پیوند کلیه در مقایسه با دیالیز شامل موارد زیر است:
● کیفیت زندگی بهتر
● خطر مرگ کمتر
● محدودیت‌های غذایی کمتر
● هزینه درمان کمتر

 

برخی از افراد نیز ممکن است از دریافت پیوند کلیه قبل از نیاز به دیالیز بهره‌مند شوند. این روش روشی است که به عنوان پیوند کلیه پیشگیرانه شناخته می‌شود.

کلیه اهدایی ممکن است از یک اهدا کننده فوت شده یا از یک اهدا کننده زنده به فرد متقاضی کلیه اهدا گردد. اعضای خانواده یا افراد دیگری که همتایان خوبی هستند ممکن است بتوانند یکی از کلیه‌های خود را به فرد نیازمند کلیه اهدا کنند.

به این نوع پیوند، پیوند زنده می‌گویند. افرادی که کلیه اهدا می‌کنند می‌توانند با یک کلیه سالم زندگی سالمی داشته باشند. فردی که پیوند دریافت می‌کند اغلب فقط 1 کلیه دریافت می‌کند.

در موارد نادر، ممکن است 2 کلیه از اهداکننده فوت شده دریافت کند. کلیه‌های فرد بیمار معمولاً در جای خود باقی می‌مانند. کلیه پیوندی در قسمت تحتانی شکم در سمت جلوی بدن قرار می‌گیرد. از این رو در این مقاله به معرفی بهترین دکتر پیوند کلیه در تهران می‌پردازیم.

 

لیست بهترین دکتر پیوند کلیه در تهران

1) دکتر فرشاد نامداری:

شماره تلفن جهت تماس: 0218877680109107585358

آدرس پیج اینستاگرام: drfarshadnamdari@

دکتر نامداری از فعال‌ترین پزشکان درمانگر و متخصص در زمینه پیوند کلیه می‌باشد. ایشان دارای تحصیلات فوق تخصص کلیه، مجاری ادراری و ناباروری مردان (جراح پیوند کلیه) می‌باشد.

معرفی بهترین دکتر پیوند کلیه در تهران (دکتر فرشاد نامداری)دکتر نامداری دانش‌آموخته و دستیار ممتاز دانشگاه علوم پزشکی تهران و رتبه دوم کشوری بورد تخصصی اورولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه و چهره ماندگار پیوند کلیه دانشگاه تهران می‌باشد.

به غیر از موارد یاد شده در بالا دکتر فرشاد نامداری دارای رزومه پژوهشی در مورد موضوعات مهم دستگاه ادراری و تناسلی است و مقاله‌ها و تألیفات حائز اهمیتی را در زمینه بیماری‌های مجاری ادراری – تناسلی در مجلات علمی با معتبر سراسر دنیا به اشتراک گذاشته است.

دقت بالا در زمان تشخیص و درمان، مسئولیت‌پذیری، حوصله و تعامل در برخورد با افراد بیمار و مراجعین باعث شده که دکتر نامداری یکی از گزینه‌ها برای بهترین دکتر پیوند کلیه در تهران می‌باشد.

 

2) دکتر غلامرضا پورمند:

ایشان استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای سابقه طولانی در امر پیوند کلیه می باشند. به طوری که هزاران پیوند کلیه موفق را در کارنامه خود دارند. .

3) دکتر ناصر سیم فروش:

ایشان دارای تحصیلات فلوشیپ پیوند کلیه و متخصص اورولوژی (جراح کلیه و مجاری ادراری) بوده و فعال در زمینه پیوند کلیه می‌باشند.

4) دکتر حسین دیالمه:

دکتر دیالمه دارای مدرک فلوشیپ پیوند کلیه و از پزشکان فعال در امر پیوند اعضا هستند.

5) دکتر محمدحسین نوربالا:

دکتر محمدحسین نوربالا فلوشیپ پیوند کلیه و متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) می‌باشد.

6) دکتر اسماعیل عظیمی:

دکتر عظیمی فلوشیپ پیوند کلیه و متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) می‌باشد.

7) دکتر امید پویان:

دکتر امید پویان فلوشیپ پیوند کلیه و متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) می‌باشد.

8) دکتر محمدرضا رزاقی:

دکتر محمدرضا رزاقی فلوشیپ پیوند کلیه و متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) می‌باشد.

9) دکتر محسن آیتی:

ایشان دارای مدرک فلوشیپ سرطانهای دستگاه ادراری و تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری می باشند و سابقه طولانی در پیوند کلیه دارند.

10) دکتر سعید صاحب کشاف:

دکتر سعید صاحب کشاف پیوند کلیه و متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) می‌باشد.

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید