سرطان دستگاه ادراری و تناسلی، دسته‌ای از سرطان‌ها است که پوشش داخلی (اوروتلیوم) کلیه (سیستم جمع‌آوری و جایی که ادرار پس از ساخته شدن توسط کلیه شروع به تخلیه می‌کند) و حالب (لوله‌ای که ادرار را حمل می‌کند)، مثانه، کلیه و دستگاه تناسلی افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهد (از کلیه تا مثانه). در ادامه این مقاله می خواهیم توضیحات بیشتری درباره انتخاب بهترین دکتر سرطان دستگاه ادراری و تناسلی در تهران ارائه دهیم با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

tel://02188776801

سرطان‌های دستگاه تناسلی ادراری

سرطان‌های دستگاه تناسلی ادراری خود به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. سرطان‌های دستگاه تناسلی ادراری با گرید پایین دارای شدتی کمتر تهاجمی است و احتمال کمتری وجود دارد که به عمق اندام‌های درگیر نفوذ کرده و یا به سایر قسمت‌های بدن سرایت کند.

سرطان‌های دستگاه تناسلی ادراری در معرفی بهترین بهترین دکتر سرطان دستگاه ادراری تناسل
در سرطان‌های دستگاه تناسلی ادراری با گرید بالا احتمال بیشتری وجود دارد که سرطان به عمق اندام درگیر یا سایر اندام‌ها حمله کند. در سرطان‌های دستگاه ادراری با گرید بالا به احتمال زیاد سرطان به سایر قسمت‌های بدن سرایت می‌کند. نرخ عود برای هر دو سرطان خفیف پایین و شدید بالا است.

بیشتر بخوانید: اگر می خواهید بدانید عوامل افزایش دهنده شانس ابتلا به سرطان‌های دستگاه ادراری- تناسلی و علائم سرطان دستگاه ادراری مردانه چیست؟ کلیک کنید.

این امر بدان معناست که احتمال بازگشت سرطان پس از درمان وجود دارد، بنابراین افراد مبتلا به هر نوع سرطان‌های دستگاه تناسلی ادراری باید در نظر داشته باشند که به موقع بیماری‌شان تشخیص داده شده و درمان شود و حتی پس از درمان توسط پزشک معاینه شوند. از این رو در این مقاله سعی خواهیم کرد که به معرفی 10 مورد از گزینه‌های بهترین دکتر سرطان دستگاه ادراری و تناسلی در تهران بپردازیم.

مطالعه بیشتر: برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص علائم اورتریت (التهاب مجاری ادراری) و انواع التهاب مجاری ادرای، کلیک کنید.

لیست بهترین دکتر سرطان دستگاه ادراری تناسل

1.دکتر فرشاد نامداری:

شماره تلفن جهت تماس: 0218877680109107585358

آدرس پیج اینستاگرام: drfarshadnamdari@

دکتر نامداری از پزشکان درمانگر و متخصص در زمینه تشخیص و درمان سرطان‌های دستگاه ادراری و تناسلی می‌باشد که دارای مدارک شامل فوق تخصص کلیه، مجاری ادراری و ناباروری مردان (جراح پیوند کلیه) می‌باشد. دکتر نامداری دانش‌آموخته و دستیار ممتاز دانشگاه علوم پزشکی تهران و رتبه دوم کشوری بورد تخصصی اورولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه می‌باشد.

دکتر فرشاد نامداری به عنوان بهترین دکتر سرطان دستگاه ادراری تناسل

به‌جز موارد ذکر شده در بالا دکتر فرشاد نامداری دارای کارنامه پژوهشی قابل قبول در مورد موضوعات مهم دستگاه ادراری و تناسلی است و مقاله‌ها و تألیفات باارزش را در زمینه بیماری‌های مجاری ادراری – تناسلی در مجلات علمی با معتبر سراسر دنیا انتشار داده است.

دقت در زمینه تشخیص و درمان، مسئولیت پذیری و حوصله و تعامل در برخورد با بیماران و مراجعین باعث شده که بتوانیم دکتر نامداری را از گزینه‌های بهترین دکتر سرطان دستگاه ادراری و تناسلی در تهران بنامیم. با مراجعه به ایشان می‌توان خیال خود را در زمینه درمان سرطان‌های دستگاه ادراری و تناسلی راحت کرد.

2.دکتر اسعد مرادی:

ایشان دارای تحصیلاتی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی) را گذرانده است.

3.دکتر مسعود عارف نیا:

دکتر مسعود عارف نیا دارای تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی)، جراحی میکروسکوپی ناباروری (واریکوسل و وازوازستومی و نمونه‌برداری بیضه) می‌باشد

4.دکتر امیررضا فتوت:

دکتر امیررضا فتوت متخصص کلیه و مجاری ادراری و فلوشیپ سرطان‌های دستگاه ادراری از بهترین پزشکان در زمینه تشخیص و درمان به موقع سرطان‌های دستگاه ادراری و تناسلی می‌باشد.

5.دکتر علیرضا قدیان:

معرفی بهترین دکتر سرطان دستگاه ادراری تناسل (دکتر علیرضا قدیان)دکتر علیرضا قدیان دارای تحصیلات آکادمیک فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی) و تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) می‌باشد

6.دکتر محمدرضا نوروزی:

دکتر محمدرضا نوروزی از جمله پزشکان ماهر و خوب در زمینه درمان سرطان‌های دستگاه ادراری و تناسلی می‌باشد

7.دکتر ابوالقاسم نیک فلاح:

دکتر ابوالقاسم نیک فلاح دارای مدارک تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی) است.

8.پروفسور نعمت اله عطائی:

ایشان دارای تحصیلات فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری کودکان و نوجوانان و متخصص در زمینه درمان بیماری‌های مجاری ادراری و تناسلی افراد زیر 20 است.

9.دکتر محسن آیتی:

دکتر محسن آیتی دارای تحصیلات تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی) می‌باشند.

10.دکتر یعقوب صهری:

دکتر یعقوب صهری دارای مدرک تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی) می‌باشد

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید