سرطان کلیه یکی از انواع سرطان‌ها است که از کلیه‌ها شروع می‌شود. کلیه‌های شما دو اندام لوبیایی شکل هستند که هر کدام به اندازه مشت شماست. آن‌ها در پشت اندام‌های ناحیه شکم شما قرار دارند و یک کلیه در هر طرف ستون فقرات شما قرار دارد. در ادامه این مقاله می خواهیم توضیحات بیشتری درباره انتخاب بهترین دکتر سرطان کلیه در تهران ارائه دهیم با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

tel://02188776801

بیشتر بدانید: نشانه های پنهان سرطان کلیه  و اما رابطه کراتینین خون و سرطان کلیه چیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر، کلیک کنید.

وظیفه اصلی کلیه‌های ما پالایش کردن خون ماست. گاهی اوقات توده‌هایی (در قالب توده یا تومور) در داخل کلیه‌های ما ایجاد می‌شود. برخی از این توده‌ها سرطانی بوده اما بسیاری از آن‌ها سرطانی نیستند. برای اینکه بفهمید توده تشکیل شده در کلیه سرطانی است یا نه باید این توده توسط یک پزشک متخصص مجاری ادراری با تجربه معاینه شود تا بفهمید که مبتلا به سرطانی هستید یا نه.

سرطان کلیه

در افراد بزرگ‌سال، سرطان سلول کلیوی شایع‌ترین نوع سرطان کلیه است که حدود 90 درصد از موارد را تشکیل می‌دهد. معمولاً فقط یک کلیه تحت تأثیر قرار می‌گیرد، اما در موارد نادر ممکن است سرطان در هر دو کلیه ایجاد شود.
سایر انواع سرطان کلیه به شدت کمتری ممکن است رخ دهند. یکی از این موارد سرطان اروتلیال (که به آن کارسینوم سلول انتقالی نیز می‌گویند) است که می‌تواند در حالب یا لگن کلیه یعنی جایی که کلیه و حالب به هم می‌رسند، ایجاد شود و به طور کلی مانند سرطان مثانه درمان می‌شود.

سرطان کلیه در معرفی بهترین دکتر سرطان کلیه در تهران
افراد خردسال بیشتر در معرض ابتلا به نوعی سرطان کلیه به نام تومور ویلمز هستند که البته میزان بروز آن در سطح دنیا نادر است. به طور کلی به نظر می‌رسد بروز بیماری سرطان کلیه در سراسر دنیا رو به افزایش است.

یکی از دلایل این امر ممکن است این واقعیت باشد که تکنیک‌های تصویربرداری مانند توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آزمایش‌ها ممکن است منجر به کشف تصادفی سرطان‌های کلیه بیشتر و در مراحل اولیه آن شود.

 

سرطان کلیه اغلب در مراحل اولیه، زمانی که سرطان کوچک و محدود به کلیه است، کشف می‌شود. علی رغم این امیدواری، هنوز افرادی زیادی وجود دارند که در مراحل پیشرفته‌ای از سرطان کلیه، به ابتلای به این بیماری مهلک پی می‌برند و همین امر شانس درمان سرطان کلیه را کاهش می‌دهد.
به همین خاطر نیاز است که بهترین دکتر سرطان کلیه در تهران را بشناسیم یعنی پزشکی که بتواند دارای قدرت بالایی در تشخیص و درمان سریع، به موقع و درست باشد. اگر سرطان کلیه شما در مراحل اولیه تشخیص داده شود، اغلب انتخاب‌های بیشتری برای درمان این بیماری خطرناک وجود دارد. از این رو در این مقاله سعی خواهیم کرد که به معرفی 10 مورد از گزینه‌های بهترین دکتر سرطان دستگاه ادراری و تناسلی در تهران بپردازیم.

لیست بهترین دکتر سرطان کلیه در تهران

1) دکتر فرشاد نامداری:

شماره تلفن جهت تماس: 0218877680109107585358

آدرس پیج اینستاگرام: drfarshadnamdari@

دکتر نامداری از فعال‌ترین پزشکان درمانگر و متخصص در زمینه تشخیص و درمان سرطان کلیه می‌باشد. ایشان دارنده مدارکی نظیر فوق تخصص کلیه، مجاری ادراری و ناباروری مردان (جراح پیوند کلیه) می‌باشد. دکتر نامداری دانش‌آموخته و دستیار ممتاز دانشگاه علوم پزشکی تهران و رتبه دوم کشوری بورد تخصصی اورولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه می‌باشد.

دکتر فرشاد نامداری به عنوان بهترین دکتر سرطان کلیه در تهرانبه غیر از موارد یاد شده در بالا دکتر فرشاد نامداری دارای رزومه پژوهشی در مورد موضوعات مهم دستگاه ادراری و تناسلی است و مقاله‌ها و تألیفات گران‌بهایی را در زمینه بیماری‌های مجاری ادراری – تناسلی در مجلات علمی با معتبر سراسر دنیا انتشار داده است. دقت کافی در زمان تشخیص و درمان، مسئولیت‌پذیری، حوصله و تعامل در برخورد با افراد بیمار و مراجعین باعث شده که بتوانیم دکتر نامداری را از بهترین دکتر سرطان کلیه در تهران بنامیم.

2) دکتر یعقوب صهری:

دکتر یعقوب صهری از جمله پزشکان در زمینه تشخیص و درمان سرطان کلی

دکتر یعقوب صهری از جمله پزشکان در زمینه تشخیص و درمان سرطان کلیه و دارای مدرک تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی) می‌باشد.

3) دکتر اسعد مرادی:

ایشان دارای مدرک تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی) است.

4) دکتر مسعود عارف نیا:

دکتر مسعود عارف نیا دارای تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی)، جراحی میکروسکوپی ناباروری (واریکوسل و وازوازستومی و نمونه‌برداری بیضه) می‌باشد.

5) دکتر آرش رنجبر:

ایشان متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) می‌باشد.

6) دکتر علیرضا قدیان:

دکتر علیرضا قدیان دارای تحصیلات آکادمیک فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی) و تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) می‌باشد.

7) دکتر محمدرضا نوروزی:

دکتر محمدرضا نوروزی از جمله پزشکان در زمینه درمان سرطان کلیه و دارای تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی) دارد.

8) دکتر ابوالقاسم نیک فلاح:

دکتر ابوالقاسم نیک فلاح دارای مدارک تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی) است.

9) دکتر علی آریا فر:

ایشان دارای تحصیلات فلوشیپ سرطان‌شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی) می‌باشد.

10) دکتر محمد عجم:

دکتر محمد عجم متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی (ارولوژی) می‌باشد.

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید